Her gün Değişmekte ve gelişmekte olan dünya düzeni gibi evden eve nakliyat sektöründe kendini sürekli yenilemektedir. Yıllar öncesinde yapılan sıkıntılı ve stresli taşımalar başta söylediğimiz gibi yıllar öncesinde kalmıştır.

Biz Aksa Çağlar Evden Eve Nakliyat olarak Nakliye sektöründe önde gelen isimler arasına girmeyi başarmış bulunmaktayız. Bu başarının sırrında ise 3 ana unsur yatmaktadır. her bütçeye uygun ekonomik fiyat garantisi, kaliteli Paketleme hizmeti ve son olarak güler yüzlü kadromuzdur.

Müşterilerimizin özel isteklerine göre değişmekte olan nakliye fiyatları her ne olursa olsun hiç bir şekilde kaliteden ödün vermemektedir.

Eşyalarınızın taşıma veya araca yüklemesi sırasında oluşabilecek çizikler için ise son yılların en moda paketleme ürünü olan havalı naylon (patpat) kullanmaktayız. Kalınlığı en üst düzeyde olan olan patpatlarımızla eşyalarınızı eşyamız gibi taşıyor, çizilme risklerini en aza indiriyoruz.

Hepimizin bildiği gibi sıkıntılı ve stresli geçen taşıma işlemleri konusunda uzman güler yüzlü ekip arkadaşlarımız ile en zevkli hale geliyor. ve 20 yıllık bir birikimin tecrübesini siz değerli müşterimize sunuyoruz. Mobilyacımızla mobilyalarınız, tesisatçımızla beyaz eşyalarınız en iyi şekilde sökülüp tekrar montajı yapılmaktadır.

Taşıma esnasında kullandığımız Askılı dolap sayesinde giysilerinizin ütüsü bozulmadan yeni evinize transferi gerçekleşir.

Call Now ButtonHemen Ara