Başakşehir evden eve nakliyat firmamız 2004 dan bu yana gerek Başakşehir da gerekse Yurt çağında yapmış olduğu başarılı evden eve nakliyat çalışmalarıyla adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Geride bırakmış olduğumuz kaliteli referanslarla bu başarıyı perçinleştirerek günümüzde nakliyat piyasasında aranılan bir nakliye firması özelliğine bürünmüştür.

Uzman kadrosu yaygın araç filosu ve yetki belgelerinin tamamını tamamlamış olması diğer nakliye şirketlerinden sıyrılan firmamız yapacak olduğunuz taşınma işlemlerinde güvenliğe büyük önem vererek eşyalarınızın nakli esnasında olabilecek sorunlara karşı sigortalı taşıma yapmaktadır.

Merkezi Başakşehir olduğundan dolayı bu bölgede ki taşınma faaliyetlerinde ücretsiz ekspertiz hizmeti sunan şirketimiz eşyanın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi ve eşyaya göre araç temini konularında sizleri bilgilendirmektedir.

Başakşehir Nakliyat olarak olarak yurtiçi evden eve nakliyat veya ofisten ofise taşınmalarınızda, eşyalarınızın büyük bir dikkatle ve en yüksek kalitede taşınacağına garanti veriyoruz. Başakşehir Taşınma öncesinde müşterilerimize ücretsiz olarak sunduğumuz “Exper Sistemi” ile eşyalarınız tespit edilir. Ayrıca, eşyalarınız firmamız tarafından ücretsiz sigortalanır. Her türlü Nakliyat sorunlarınız için Başakşehir Evden Eve Nakliyat sizlerle birlikteyiz..

Başakşehir Evden eve taşımacılığı diğer Firmalardan ayıran en önemli unsurlardan bir tanesi vermiş olduğu hizmette müşteri memnuniyetini ilke ederek çalışmasıdır. Müşterimiz ile nakliyat süresi dahilinde yapılan anlaşmada, hizmet sona erene kadar müşterisinin yanında ve onun çıkarlarını korumakla kendini görevli sayar. Firmamızdan alacağınız tüm nakliyat hizmetlerinde ödemelerinizi iş bitiminde banka hesap numaralarımıza peşin ve kredi kartıyla yapabilirsiniz.. taksit imkanlarımızdan yararlanabilirsiniz..

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları. Başakşehir Şehir içi Şehirlerarası Uluslar arası Nakliyat Firmalar. Kurumsal kişisel ihtiyaçlarınız için Başakşehir Profesyonel ev ofis eşya taşıma depolama çözümleri Başak şehirde. Uzman nakliyat kadrosuyla kaliteli hızlı güler yüzlü evden eve nakliye firmaları.

Başakşehir evden eve nakliyat firmaları olarak evden eve taşıma sektöründe 25 nakliyat taşımacılık hizmet vermekteyiz. Sunmuş olduğumuz asansörlü evden eve nakliyat hizmeti değerli eşyalarınızın bizim için önem taşıyan nakliyecilik hizmet olduğunun bilinci ile ev Başakşehir ofis eşyası nakliye sektöründeki çalışmalarımızı uzman kadromuz ve tecrübeli yöneticilerimizle sunmaktayız.

Türkiye (yurt içi – yurt dışı) tüm dünyaya ‘da evden eve nakliyat hizmetini uzman kadromuz modern asansörlü nakliyat ve son model ev eşya taşıma araçlarımızla evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Başakşehir Evden eve nakliye firmaları, Başakşehir en ucuz, Başakşehir kaliteli evden eve nakliyat firmaları, Başakşehir nakliyat firmaları nakliyat ücretleri, Başakşehir en ucuz nakliye firmaları, Başakşehir kaliteli evden eve taşımacılık şirketleri.

Başakşehir Evden eve nakliyat firmaları olarak ekonomik evden eve nakliyat fiyatları hesaplı evden eve nakliyat ücretleri ile ev nakliyesi ev taşıma eşya taşımacılığı şehir içi şehirlerarası uluslararası evdeneve nakliyat hizmetleri sunmaktayız.

Başakşehir Şehir içi nakliye firmaları bu sitede bulabilirsiniz. Şehir içi nakliyat şirketleri için yararlı bilgileri içeren site. Şehir içi evden eve nakliyat.

1- Elektronik eşyalarım gidince kurulacak mıdır ?
(Evet eşyalarınız nakliyenin gerçekleştirildiği yerde tekrar kurulacak ve çalışır vaziyette size teslim edilecektir.)

2- Başakşehir Eşyalarım nakliye sırasında hasar görür mü, eğer bir hasar alırsa ne olur ?
(Başakşehir olarak Eşyalarınızın zarar görmemesi için her türlü önlem önceden alınmış olacaktır. Bunların yanında olası kazalara karşı eşyalarınız sigortalanarak taşınır. Sigortanın ödemeyi yapmadığı noktalarda ise gerekli masraflar firmamız tarafınca karşılanır ve size hiçbir extra masraf arz edilmeden eşyanızın size teslimi gerçekleştirilir.)

3- Avizelerim oldukça büyük ve hassas bunların taşınma ve montajı yapılacak mıdır?
(Evet Başakşehir taşıma ekibi tarafından avizelerinizde diğer eşyalarınız gibi de monte ve monte edilerek eski halinde size teslim edilir.)

4- Başakşehir Piyano nakliyesi yapıyor musunuz ?
(Bildiğiniz üzere piyano ve benzeri aletler çok hassastır ve extra bir profesyonellik ve dikkat ister. Bu gibi durumlar dada biz yanınızdayız ve yüzde yüz garantili bir şekilde nakliye işlemini gerçekleştiririz.)

5- Başakşehir Evimin nakliyesi ne kadar sürer?
(Başakşehir taşıma ekibi tarafından Şehir içi nakliye işlemlerinde standart 2+1 ve 3+1 daireler için nakliye işlemi bir günde tam olarak bitmektedir. Fakat daha uzun mesafeli yerlerde, şehir değişikliklerinde ve villa gibi büyük malikânelerin taşınmasında bu işlem mesafe ve eşya durumuna göre uzamaktadır.)

6- Toplama İşlemlerini kendimiz gerçekleştirdiğimizde fiyata etkisi ne olur?
(Toplama işlemlerini gerçekleştirmenizin fiyata hiç bir şekilde yansıması olmayacaktır. Hatta doğru bir şekilde paketlenmemiş olabileceği için eşyaların zarar görmesi durumunda sorumlulukta almamaktayız.)

7- Başakşehir Taşıma maliyeti nelere göre belirlenir?
(Taşıma maliyeti, taşınacak eşyaların çokluğuna , hacmine, gidilecek yerle eviniz arasındaki mesafeye, kaçınca kattan kaçıncı kata nakledileceğine, piyano para kasası gibi özel iş hacmi gerektiren eşyaların sıklığına göre bir taşıma maliyeti ortaya çıkmaktadır.)

8- Villam – Yalım kaç gün içinde taşınır?
(Villa ve yalı nakliye işlemleri yaklaşık olarak 2 yada 3 iş günü içinde yüzde yüz olarak bitmektedir)

9- Başakşehir Expertiz hizmeti ücretli midir ?
(Hayır Başakşehir expertiz hizmetimiz tamamen ücretsiz olup fiyat ve bilgi almak amacıyla 7/24 expertiz hizmeti talep edebilirsiniz. Bu hizmeti akşamları ve hafta sonlarda vermekteyiz.)

10- Taşınma işlemi öncesinde bizim yapmamız gerekenler nelerdir?
(Taşınma işlemince önce size düşen tek şey iç çamaşırlarınızı ziynet eşyalarınızı ve çok değerli biblo tablo yada tarihi eserleri toparlamaktır. Diğer işlemlerinin tamamı tarafımızca yapılmaktadır.)

11- Adamlar firmanıza ait mi ?
(Evet, Başakşehir işin organizesini yapan grup şefi ve paketleme ekibi kendimize aittir. Herkes tarafından takdir edilir ki bazı yoğun işler için ve de şehir dışı taşımada araçta sınırlı insan taşıma kapasitesinden ötürü dışarıdan tutulan fakat devamlı firmamız için çalışan ve firmamızın üniformasıyla yine firmamızın verdiği eğitimle çalışmakta olan elemanlarımızda mevcuttur.)

12- Kaç kişi ile çalışıyorsunuz ?
(Bu sorunun her taşıma için ayrı cevabı olabilmektedir. Fakat ortalama 5 eleman ile çalışılmaktadır.)

13- Sigorta yapıyor musunuz ?
( Normal şartlarda taşıma sigortası Başakşehir Nakliyat’ta standart taşıma kapsamındadır. Sigorta ile ilgili bilinmesi gereken bir diğer husus ise sigortanın taşıma esnasını değil sadece araç seyir halindeyken veya durağanken aracın başına gelebilecek herhangi bir kazanın sonucu eşyalara da hasar gelmesi durumunu kapsamasıdır.)

14- Mobilyaları söküp tekrar kuruyor musunuz ?
(Başakşehir çalışma ekibi arasında yer alan modüler sistem uzmanı demonte işlerini yaparak, eşyanın taşındğı yerde montelemektedir..)

15- Çok alakasız fiyatlar alıyoruz, neden acaba ?
(Piyasada kafaları karıştıran birçok firma bulunmaktadır. Başakşehir Lojistik firmalarının isimlerini kullanarak iş yapan ve de işin her aşaması için mükemmeli söz veren fakat hiçbir zaman sonucu söz verildiği gibi olmayan birçok firma. Bunların çoğu kargo firmalarıdır ve evden eve işini kargo işi olarak görmektedir. Hizmetin size özel olmadığı ve sonucunun katiyetle olumsuz olduğu bir durumda da düşük fiyat almanız çok normal olacaktır. Başakşehir her zaman müşteri memnuniyetini sağlayabileceği optimum fiyatı sunmaktadır.)

16- Araçlarınız Nasıl ?
(Araçlarımız 2012, 2013, 2014, 2015, 2016 model ve hassas eşya taşıma için özel olarak yapılmış fiber çelik kasalıdır.)

Rezervasyon İçin Hemen Arayın.

0212 230 42 62

0532 464 75 24

0850 333 2 572

Call Now ButtonHemen Ara