Son derece dikkat , özen ve tecrübe gerektiren bir iştir Ofis taşıma ya da diğer adıyla iş yeri taşımacılığı Personelin profesyonelliğinin yanında arka plandaki ekiplerde profesyonel ve tecrübe sahibi olmalıdır. Taşınacak olan ofis çok katlı onlarca kişiden oluşan bir çalışan kadrosuna sahip olsa dahi istenilen sürede taşınma işlemi bitirilmelidir. Üstelik personelinize ait evrak ve çalışma gereçleri üzerinde hiçbir karışıklık olmadan. Bilgisayarlar yerli yerinde kurulmuş ve çalışmaya başlana bilir bir halde teslim edilmesi asıl önemli olan kısımdır. Aksi taktirde onca evrakın tekrar ayrılması gibi işlemler üzerinize kalacak ve en az bir haftalık bir iş kaybı daha yaşayacaksınız. Ofis Taşıma hizmeti bu gibi sebeplerden dolayı profesyonellik ve iyi bir planlama gerekir. Öncelikle ofis ortamı ve çalışma hayatıyla alakalı bilgi birikimi gerekir.

En büyük farklarımızdan birisi iş yeri ve ofis nakliye hizmeti hizmeti sırasında ofis ve iş yeri konusunda deneyimli bir taşınma plancısını ekip içinde barındırmamız dır. Ofis ve iş yeri ortamında çalışmışlığı ve deneyimi ile bu personel sizin de paralel doğrultuda düşünceler ile en iyi hizmeti vere bilmemiz adına ofis taşımacılığı planlamasını yapar. Bu planlama doğrultusunda iş yeri taşımacılığı hizmetini yerine getiririz.

Bunların yanında araç filosu ve araç sayısı da son derece önemlidir. Araçlar çeşitliliklere sahip olmalıdır. Vinçler, forkliftler ve asansörlü araçların kullanımını gerektirir. Nitekim bir laboratuvara ait test cihazları, ağır arşivler ve para kasaları ile benzer gereçlerin taşınmasında bu araç çeşitliliği gerekecektir. Ofis taşımacılığı bu açıdan bakıldığında son derece profesyonellik gerektirir.

Firmamız tüm nakliye hizmetlerini kapalı kasa araçlar ile gerçekleştirir. Aynı zamanda sigorta güvencesi altında bir nakliye hizmeti sunmaktayız. Hastane, test merkezleri ve laboratuvarlar için daha özel sigortalama çalışmalarımız bulunmaktadır. Ancak unutulmaması gereken bir nokta vardır. Özel makine ve gereçlerin kendilerine ait nakliye sırasında kullanılan ambalajları sigorta şirketi ya da teknik firma tarafından talep edile bilmektedir. bu gibi durumlarda Ofis Taşımacılığı hizmeti öncesinde orijinal ambalaj tarafınızda bulunmaktaysa üretici veya satıcı firmadan talep edilir.

Call Now ButtonHemen Ara