Aksa Çağlar evden eve nakliyat sizlere paketleme sisteminde en iyiyi sunmak için patpat naylon ambalaj malzemeleri ve özel ithal kartonlarla paketleme yaparak hijyen ve temiz bir şekilde taşınmanızı sağlamaktayız Aksa Çağlar Nakliyat sizler için yenilikleri sürekli takip etmektedir..

Evden Eve Nakliyatın en önemli aşamalarından biri, eşyaların uygun ambalaj malzemeleri kullanılarak paketlenme sidir.

Eşyalarınız, taşınma öncesi türlerine göre özel olarak seçilen ambalaj malzemeleriyle paketlenerek taşınmaya hazır hale getirilir.
Ambalaj malzemeleri, hava kabarcıklı naylon, ince tabaka kağıt, etli ve kalın Kraft kağıt, farklı ebatlarda karton kutu ve koliler.

İstanbul Evden Eve Nakliyat olarak paketlenmesi yapılacak eşyanın cinsine ve hacmine göre muhtelif ebatlarda karton variller kullanılmaktadır.

Kristal ve cam eşyalar için mukavemeti yüksek karton variller, yatak ve şilteler için özel olarak hazırlanmış yatak kolileri, elbiseler için yatay ve askılı yüksek boy koliler, mobilya ve beyaz eşyalar için patlak (balonlu) naylon, kraft kağıdı (üç kat), tırtırlı kağıt kullanılmaktadır.

Cam eşyalarınız son derce temiz beyaz cam kağıtları ile sarılmaktadır.    Taşıma konteynerlerının içi hassas taşıma için özel dizayn edilmiştir. Konteyner duvarları yumuşak sunta ve aralarında ip bağlama çubukları bulunmaktadır.

Her kamyon içinde elbise gardrobu ve taşıma varilleri hazır bulunmaktadır.

Her ekipte mutlaka bir montör elemanı vardır. Bu montör elemanı gardolap eşya dolabı vb.. sökülmeden taşınmazları demonte ederek yerinde montelenecektir.

Tasıma esnasında her türlü paketleme – nakliye – varis yerindeki gümrük islemleri, eve teslimi ve evde kolilerin açılması mobilyaların yerleştirilmesi ,de monte edilen mobilyaların tekrar monte edilmeleri itinalı bir biçimde yapılmaktadır.

 

Call Now ButtonHemen Ara